• 7:30 - 18:30 Hafta İçi
  • 0546 276 10 14
  • Emek Mah, Müjde Cd. No:76, 76000 Merkez/Iğdır
Özel YaPa Anaokulunda Çocuğunuzun Geleceği Güvende! | Özel Ya-Pa Anaokulu Doğu'nun En Büyük Anaokulu !!!
Özel YaPa Anaokulunda Çocuğunuzun Geleceği Güvende!
  • 13 Temmuz 2023, 13:50

Çocuklarınızın eğitimi ve geleceği sizin için önemlidir ve Özel Ya-Pa Anaokulu olarak bunun farkındayız. İşte neden çocuğunuzun geleceği için bizi tercih etmelisiniz:

  1. Nitelikli Eğitim Kadrosu: Özel Ya-Pa Anaokulu'nda görev yapan öğretmenlerimiz, alanında uzman, deneyimli ve çocuklarına sevgiyle yaklaşan eğitimcilerdir. Çocuğunuzun bireysel farklılıklarını anlayan ve onları en iyi şekilde destekleyen bir eğitim sunarlar.

  2. Eğlenceli ve Yaratıcı Öğrenme Ortamı: Çocuklarımızın öğrenme sürecini eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Oyun tabanlı eğitim metodları ve etkileşimli aktivitelerle çocuklarımızın keşfetme ve öğrenme potansiyellerini geliştiriyoruz.

  3. Güvenli ve Huzurlu Ortam: Özel Ya-Pa Anaokulu, çocuklarımızın güvenliği ve mutluluğu için gerekli tüm önlemleri alır. Modern ve donanımlı bir okul binasında, çocuklarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim almalarını sağlarız.

  4. İşbirliği ve İletişim: Özel Ya-Pa Anaokulu olarak, velilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Çocuğunuzun gelişimini yakından takip eder, veli toplantıları ve etkinlikler düzenleriz. İşbirliği içinde çalışarak çocuğunuzun en iyi şekilde desteklenmesini sağlarız.

Özel Ya-Pa Anaokulu

Telefon
WhatsApp