• 7:30 - 18:30 Hafta İçi
  • 0546 276 10 14
  • Emek Mah, Müjde Cd. No:76, 76000 Merkez/Iğdır
Rehberlik Faliyetleri | Özel Ya-Pa Anaokulu Doğu'nun En Büyük Anaokulu !!!
Rehberlik Faliyetleri

Rehberlik Faliyetleri

Özel Ya-Pa Anaokulu, dinamik bir eğitim anlayışını benimsemektedir. Dinamik eğitim modeli, çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun bir şekilde eğitim almalarını hedeflemektedir. Bu model, yarı yapılandırılmış bir yapıya sahiptir ve Montessori, Reggio Emilia ve Waldorf gibi yapılandırılmamış sistemlere göre daha ileri düzeyde bir yapıya sahiptir. Dinamik eğitim modelinde ana çatı belirlenmiştir ve çocukların özgür bir şekilde gelişimlerini desteklemektedir.

Rehberlik eğitimi, dinamik eğitim modelinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu model, eğitimi destekleyici uygulamaları içermekte ve eğitimin kalitesini ölçmeye ve değerlendirmeye olanak tanımaktadır.

Öncelikle, çocuklarımızın gelişim analizlerini yaparak başlıyoruz. Bu analizler sayesinde eğitim programımızı çocuğun ihtiyaçlarına göre yeniden düzenliyoruz. Eksikleri tamamlıyor, yeteneklerini tespit ediyor ve çocukların eğlenceli dünyasına ortak oluyoruz.

Özel Ya-Pa Anaokulu olarak, dinamik eğitim modelini benimsememizin amacı, çocuklarımızın bireysel potansiyellerini ortaya çıkarmak ve en iyi şekilde gelişimlerini desteklemektir. Çocuklarımızın öğrenme sürecinde aktif bir rol oynamalarını sağlayarak, onları geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.

Telefon
WhatsApp