• 7:30 - 18:30 Hafta İçi
  • 0546 276 10 14
  • Emek Mah, Müjde Cd. No:76, 76000 Merkez/Iğdır
Hakkımızda | Özel Ya-Pa Anaokulu Doğu'nun En Büyük Anaokulu !!!
Hakkımızda
Biz Kimiz?

Hakkımızda

Ya-Pa Anaokulu olarak, çocuklarımızı yedi yaşına kadar sağlam bir temel üzerinde yetiştirmek için özveriyle çalışıyoruz. Eğitim programlarımızı, çocukların bireysel gelişimlerini desteklemek ve onlara hayata hazırlanma becerilerini kazandırmak amacıyla oluşturduk.

Okul öncesi eğitim sürecinde çocuklarımızın gelişim hızlarına uygun yöntemlerle ilerliyoruz. Onlara sadece eğlenceli bir ortam sunmakla kalmayıp, aynı zamanda bilgi ve deneyimlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Akademik ve sosyal becerilerini geliştirmeleri için uygun ortamlar sağlıyoruz.

Özel Ya-Pa Anaokulu olarak, çocuklarımızın en iyi şekilde gelişim göstermeleri için aile, bayrak, ülke ve Atatürk sevgisini benimsemelerine katkı sunuyoruz. İletişim, dürüstlük, hoşgörü ve paylaşma gibi değerlerin önemini vurguluyoruz.

Eğitim programımızda sorumluluk alma, yardımlaşma ve paylaşma gibi kavramlara da özel bir önem veriyoruz. Çocuklarımızın bu değerleri benimsemelerini sağlayarak, mezun olduklarında bilinçli ve sorumluluk sahibi bireyler olmalarını hedefliyoruz.

Özel Ya-Pa Anaokulu olarak, çocuklarımızın hayal gücünü geliştiren etkinlikler düzenliyoruz. 

 Onlara sadece bilgileri aktarmak değil, eğlenceli bir ortamda öğrenmelerini sağlamak amacıyla  nitelikli öğretmenlerimizle birlikte, ç en iyi eğitimi verebilmek için çalışıyoruz.

#YaPaAnaokulu #ÇocuklarımızınGeleceği #SağlamTemel #BireyselGelişim #EğlenceliÖğrenme #Sorumluluk #Paylaşma #İletişim #Dürüstlük #Hoşgörü #AtatürkSevgisi #GelişimFırsatları #GüvenliEğitimOrtamı

Telefon
WhatsApp